Osądzić dziennikarzy za kłamstwa o gen. Błasiku

Wałkowanie agenturalnych wrzutek i promowanie ich w mediach, a nie dochodzenie do prawdy – jest zbrodnią.
Trzeba prześledzić kto siał kłamstwa 

Mogę tutaj zapewnić, że Solidarni 2010 tak tej sprawy nie zostawią – komentuje portalowi Fronda.pl informacje „Rzeczpospolitej” o tym, że w kokpicie TU-154 nie było gen. Błasika Ewa Stankiewicz ze stowarzyszenia Solidarni 2010.

– Za te oskarżenia o pijanym gen. Błasiku w kokpicie pilotów powinni odpowiedzieć dziennikarze, za to, że sponiewierali jego pamięć. Ktoś kto tak szczuł nie mając pewności powinien za to odpowiedzieć. Powołuję się na klasyka Michnika, który mówił, że dziennikarz powinien stać na straży wolności i prawdy.

/

Za takie powtarzanie kłamstw o gen. Błasiku dziennikarze powinni stanąć przed sądem. Od początku katastrofy smoleńskiej było wiadomo, że jest w tym dużo ściemy i kłamstwa, ze wiele rzeczy się nie zgadza. Wałkowanie agenturalnych wrzutek i promowanie ich w mediach, a nie dochodzenie do prawdy jest zbrodnią.
Trzeba prześledzić kto siał kłamstwa. Mogę tutaj zapewnić, że Solidarni 2010 tak tej sprawy nie zostawią. Nie puścimy tego płazem. Od Rosjan nie spodziewam się w tym względzie niczego, bo widzimy jak postępują. Oczekuję jednak innej reakcji od premiera Tuska i mediów. Oni nie mogą być bardziej lojalni wobec Rosji niż Polski – dodaje Stankiewicz.

Not. Jarosław Wróblewski

źródło:  solidarni2010, 13.01.2012 (za fronda.pl)

Reklamy

Dodaj komentarz (będzie widoczny po zatwierdzeniu)

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s