Do żołnierzy GROM

Do żołnierzy GROM - niezalezna.pl(foto. Marcin Pegaz/Gazeta Polska)

Teraz wy brońcie gen. Petelickiego – tak skutecznie i po męsku, jak on bronił was. Jego śmierć wpisuje się w serię tzw. samobójstw osób publicznych, a wręcz – gdy spojrzeć na to na chłodno – eksterminacji dowództwa armii. Czy potraficie się odważyć i dopilnować rzetelnego śledztwa? Czy potraficie dojść prawdy, nawet jeśli napotkacie ściemę i matactwa? Czy potraficie dopilnować ukarania winnych, jeśli się okaże, że to nie było samobójstwo? Mówicie, że generał był dla was jak ojciec, że zawsze was bronił, choć cena była wysoka. Czy kiedy potrzebowaliście go, to chciał przeczekać, nie narażać się, mówił, że to polityka, a on ma zbyt dużo do stracenia?

Teraz jest jedyny czas, żeby oddać mu hołd – nie pustymi deklaracjami. Czy nie niepokoi was, że od pierwszych minut niemal wszystkie media i władze mówiły o samobójstwie? Czy przeprowadzenie sekcji zwłok dopiero po dwóch dniach nie wzbudza w was podejrzeń o zacieranie śladów? Jeśli kiedyś on nie zostawiał was w potrzebie, wy nie zostawiajcie go dzisiaj. Teraz możecie pokazać waszą lojalność i honor. I może to być wasze najtrudniejsze zadanie.

http://niezalezna.pl/30451-do-zolnierzy-grom

Wesprzyj Gazetę Polską. Sięgnij SMS-em po newsletter. Bądź na bieżąco! Wyślij do nas SMS o treści GPA na numer 7955 (11,07PLN brutto), a otrzymasz zwrotnie newsletter z prawdziwymi, aktualnymi i najciekawszymi informacjami z kraju i ze świata. Organizatorem akcji jest „Gazeta Polska”. więcej >

Reklamy

Dodaj komentarz (będzie widoczny po zatwierdzeniu)

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s