Ewa Stankiewicz: Nie oddawać ostatnich przyczółków wolności (Wataha2012)

Budujące jest to, że młodzi ludzie masowo zaczynają przechodzić na naszą prawą stronę. Ludzie, którzy mają dziś osiemnaście czy dziewiętnaście lat mają już dosyć tego co się dzieje z Polską. A już za chwilę to właśnie oni wezmą udział w wyborach – mówił podczas „Watahy” II zjazdu młodzieży patriotycznej Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, pod której patronatem odbyła się impreza.
(…)
Obrazek

Po uroczystej, niedzielnej Mszy św. i przemarszu ulicami Chmielna, uczestnicy Watahy 2012 wzięli udział w dyskusji z udziałem prof. Andrzeja Zybertowicza, Teresy Bochwic i Ewy Stankiewicz na temat konieczności reagowania na obecną sytuację w Kraju.

– Jeśli jest tak, że ta władza ignoruje 2 mln. podpisów, to znaczy, że trzeba pójść po rozum do głowy i zdać sobie sprawę z tego, że choćbyśmy walili głową w mur, to ten mur się nie przebije. Uważam, że w takiej sytuacji trzeba po prostu pojechać do Warszawy na pl. Trzech Krzyrzy w bardzo dużej grupie osób i zostać tam do czasu załatwienia tego w sposób pokojowy. Nie odchodzimy stamtąd, dopóki nie zostanie przyznane miejsce na multipleksie. I to jest właśnie to, co powinniśmy zrobić. Nie dać sobie odbierać ostatnich przyczółków wolności  /Ewa Stankiewicz /
(…)

– Jeśli chcemy odnieść sukces w przestrzeni komunikacyjnej, to musimy przekaz dywersyfikować. Ta dywersyfikacja polega na tym, że nie możemy ludzi od razu rzucać na głęboką wodę patriotyzmu. Najpierw muszą pochodzić po brodziku zainteresowania sprawami publicznymi. W tym brodziku muszą być takie haczyki, które zachęcają do wejścia na głębszą wodę „sportów wodnych”  /prof. Andrzej Zybertowicz./

całość: http://niezalezna.pl/31159-musimy-uwierzyc-ze-mozemy-wygrac

powrót

Reklamy

2 comments on “Ewa Stankiewicz: Nie oddawać ostatnich przyczółków wolności (Wataha2012)

 1. Wątpię aby mogło coś pomóc koczowanie na placu Trzech Krzyży.Rząd uznaje zasadę -posiedzą,posiedzą,znudzi im się i pójdą do domu,bo nas broni policja przed ludzmi i nas tu nikt nie usunie.
  Jest inny powód dlaczego KRRiT nie chce przyznać miejsca na multipleksie telewizji TRWAM.
  Zalegalizowana została antykościelna i burząca chrześcijański porządek społeczny organizacja masońsko-żydowska. Czy walcząc z Polską na pierwszy plan umieściła sobie – jak widać z notki Ambasady USA – tzw. restytucję mienia, czyli grabież Polski na około 64 miliardy dolarów?,i niedopuszczenie nadawania Radiu Maryja i telewizji TRWAM,oraz zmuszanie Rządu polskiego do zerwana Konkordatu z Watykanem?
  Ujmę to w formie pytania:
  1. Czy minister Izraela w Polsce nie nakazał naszemu rządowi przyjęcie 3 milionów żydów i oddanie im kamienic?
  2. Czy nie nakazał rozwiązanie telewizji TRWAM i Radia Maryja?
  3.Czy zabronił przyznania telewizji TRWAM i Radia Maryja dostęp na multipleksie?
  4.Czy nie nakazał wprowadzenia drugiego języka urzędowego w Polsce- języka hebrajskiego?

Dodaj komentarz (będzie widoczny po zatwierdzeniu)

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s